×

AKO NAKUPOVAŤ

1 Nakupovať môžete bez registrácie, alebo sa prihláste.
2 Skontrolujte si Vašu objednávku.
3 Platenie & Doručenie tovaru

Ak máte stále problémy, kontaktujte nás zaslaním správy na melm@melm.sk, tel. 0903 449 630 alebo cez kontaktný formulár. Ďakujeme!

PREVÁDZKA

Pon-Pia 9:00 - 18:00
Sobota - voľný deň
Nedeľa - voľný deň

ZABUDLI STE VAŠE PODROBNOSTI?

ZRIADIŤ ÚČET

Slider detské oblečenie Melm Fashion

Detské oblečenie MELM

...deti jednoducho milujú.

Detské čiapky

...na všetky detské hlávky.

Detské mikiny

...bavlnené huňaté - farebné i strakaté.

Slider Melm detské župany titulka

Detské župany Melm

...ľahké hebké mäkučké.

PREV
NEXT

S VÝROBOU DETSKÉHO OBLEČENIA SME ZAČALI V ROKU 1990, A TAKTO UŽ DLHÉ ROKY PLNÍME PRIANIA NAŠICH ZÁKAZNÍKOV, S DÔRAZOM NA KVALITU MATERIÁLOV A ŠITIA.

PREČO PRÁVE MELM FASHION?

Sme SLOVENSKÝ VÝROBCA kvalitného detského oblečenia a iného tovaru za ľudové ceny.

V roku 1990 u nás uzreli svetlo sveta prvé kúsky detského oblečenia pod značkou Melm. Oblečenie pre deti od narodenia až do veku 15 rokov sami navrhujeme, šijeme a predávame. Keďže deti sú tým najväčším pokladom, pre naše výrobky vyberáme len tie najkvalitnejšie materiály. Oblečenie pre deti u nás šijú šikovné ruky slovenských mamičiek a babičiek, a tak kúpou akéhokoľvek detského oblečenia Melm máte istotu, že kupujte kvalitný slovenský produkt.

Oblečenie pre deti pod značkou Melm okrem nášho e-shopu a Facebook stránky si môžete tiež kúpiť v predajniach po celom Slovensku alebo na výstavách či veľtrhoch s detským oblečením, ktorých sa pravidelne zúčastňujeme. Realizujeme tiež zákazkové šitie pre firmy a e-shopy.

Kúpou oblečenia pre deti značky Melm získate kvalitný štýlový kúsok do detského šatníka, v ktorom sa deti cítia pohodlne a príjemne.

KATEGÓRIE PRODUKTOV

HORE